خرید پستی  تل های گوش دار بلک لایت شبرنگ


تل های خرگوشی بلک لایت Glow نیاز به باطری ندارد و  نوردهی این تل ها در شب از واکنش شیمیایی داخل رشته های آن صورت می گیرد و دلیل اصلی این نور دهی قرار گرفتن هزاران سنگ معدنی در داخل رشته های این عینک است.کافیست قبل از استفاده رشته های گلوی داخل پکیج را خم کرده و کمی تکان دهید و سپس به فریم مورد نظر وصل کنید تا شروع به درخشش کنند.

 

 خرید پستی  تل های گوش دار بلک لایت شبرنگ

تل های خرگوشی بلک لایت Black light در جشن های تولد، مهمانی ها و میتینگ ها به عنوان وسیله جذاب و قابل توجه همگان استفاده می شود. همچنین استفاده از این عینک ها علاوه بر زیباتر کردن محیط مراسم به ما کمک می کند تا عکس های گرافیکی و جذابی را در یک شب به یادماندنی در البوم خاطرات خود داشته باشیم.

 

 خرید پستی  تل های گوش دار بلک لایت شبرنگ

تل های شبرنگ در پک مخصوص خود بسته بندی شده است. این پک شامل دو رشته و قطعات پلاستیکی است که ابتدا رشته های رنگی را خم کرده و ابتدا و انتهای رشته را داخل قطعات پلاستیکی وصل کرده به همین راحتی تل شبرنگ شما اماده استفاده می باشد.توجه داشته باشید که هر کدام از این رشته ها تا ۶ ساعت قابل نور دهی می باشند پس زمان استفاده از تل خرگوشی را مورد توجه خود قرار دهید تا نهایت استفاده از آن را ببرید.

 

خرید پستی  تل های گوش دار بلک لایت شبرنگ 

 

درخشش فوق العاده زیبای این تل ها در تاریکی محصور کننده است. تل های خرگوشی شبرنگ نورانی را می توانید بعنوان گیفت در جشن تولدها استفاده کنید و ساعتها کودکان خود را مشغول نگهدارید.به خاطر داشته باشید که این تل شب تاب قلبی بلک لایت را تا قبل از مصرف در بسته بندی اش بدون هیچگونه آسیب یا کج کردن و شکستن بسته نگهداری کنید (استیک های نورانی بلک لایت پس از خم شدن شروع به نور افشانی می کنند و پس از گذشت ساعتها رنگ خود را از دست می دهند, پس نحوه نگهداری بسته های این نوع محصولات بسیار حائز اهمیت می باشد)

 

 خرید پستی  تل های گوش دار بلک لایت شبرنگ

 

درست به هنگام استفاده بسته را باز کنید و استیک های نورانی شب رنگ داخل محصول را خم کنید تا یک صدای تیک کوچک بدهد. سپس شروع کنید به تکان دادن آن بعد از مدتی که مواد داخل این استیک های نورانی بخوبی با هم ترکیب شدند شروع به درخشش می کند. قالب تل را در آورده و هر کدام از استیک های نورانی بلک لایت را مطابق تصاویر ذیل در جای خودش قرار دهید تا شکل گوش دار یا ساده تل  شما درست شود  می توانید هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید یا از دو رنگ متفاوت (مثلا صورتی و آبی, سبز و زرد و ... ) در یک تل استفاده کنید.

 


خرید پستی  تل های گوش دار بلک لایت شبرنگ

قیمت این محصول 10000 تومان