خرید پستی  آبگریز و ضد آب شیشه ی خودرو aquapel

 

آبگریز شیشه ی خودرو aquapel در واقع وسیله ای است که برای افزایش وضوح شیشه ی اتوموبیل ،درب های شیشه ای حمام ،تجهیزات دریایی و ... استفاده می شود و در واقع این آبگریز نوعی پیوند شیمیایی با شیشه تشکیل میدهد که باعث دفع بیشتر آب و سر خوردن قطرات آب روی شیشه و افزایش دید تا 35% میشود و بر خلاف اسپری های آب نمک و سایر تجهیزات بر پایه ی سیلیکون، با یک بار استفاده تا 6 ماه شیشه ی خود را در برابر تاری ،کثیفی و عدم وضوح و شفافیت بیمه کنید.

 

 خرید پستی  آبگریز و ضد آب شیشه ی خودرو aquapel

 

درمقیاس میکروسکوپی معمولا بر روی سطح شیشه ها خلل و فرج ریزی وجود دارد که با توجه به آلوه شدن هوا ، ذرات گرد و غبار و دوده های چرب به مرور زمان جذب شیشه ی اتوموبیل می شوند که بطور حتم با شوینده های قوی نیز از روی شیشه پاک نمی شوند و شیشه جذابیت و شفافیت خود را از دست می دهد.شما می توانید برای حفظ و جلوگیری از کثیف شدن انواع شیشه ها در مناطق مختلف کشور با شرایط جوی مختلف از این آبگریز aquapel استفاده کرده و دید راننده و همینطور سایر شیشه های اتوموبیل را بخوص در روزهای بارانی و طوفانی افزایش دهید و با خیال راحت و ایمن رانندگی کنید.

 

 خرید پستی  آبگریز و ضد آب شیشه ی خودرو aquapel

 

این پوشش موجب می شود که زاویه تماس قطره آب با سطح افزایش یابد .وقتی این زاویه کم باشد قطره می تواند به صورت نیمکره در آمده و به نوعی سطح را خیس کند اما با افزایش این زاویه ، قطره شباهت زیادی به یک توپ پیدا کرده و حتی می تواند روی سطح به حرکت در آید . در این حالت سطح توسط قطره خیس نمی شود و قطره به جای جذب شدن، به روی سطح می لغزد.

 

 خرید پستی  آبگریز و ضد آب شیشه ی خودرو aquapel

 

ویژگی های محصول:

غلتیدن قطرات کاملاً کروی آب ‏(‏یا باران‏)‏ روی سطحشسته شدن آلودگی‌ها از روی شیشهعدم از بین رفتن شفافیت شیشه بعد از اعمال پوشششفاف ماندن شیشه تا مدت طولانی 6 ماهکاربرد و اجرای آسان بر روی شیشهجلوگیری از سایش و خوردگی شیشه در برابر بارانهای اسیدیعدم نیاز به برف پاک کن خودرو در روزهای بارانیافزایش وضوح تصویر تا35%خاصیت خود تمیز شوندگی با باران و باد

 

خرید پستی  آبگریز و ضد آب شیشه ی خودرو aquapel

قیمت این محصول 20000 تومان